Co-working

Biura przypominające modne, nowoczesne kawiarnie to trend w projektowaniu przestrzeni
biurowych, który projektanci zapowiadają na najbliższe lata.

Nasze aranżacje są odpowiedzią na przewidywania ekspertów, a jednocześnie spełniają potrzeby współczesnych pracowników. Wystrój biura nawiązujący do kreatywnej atmosfery wspomnianych kawiarni pozwala na realizowanie jednej z podstawowych idei, którymi się kierujemy – sharing knowledge.

Aranżacje przestrzeni biurowych Modular Experience pozwalają na sprawną komunikację oraz umożliwiają nieustanną wymianę informacji. Dlaczego to takie ważne? Według specjalistów z Instytutu Gallupa to właśnie poczucie wspólnoty jest dla pracowników tak samo ważne, jak podstawowa korzyść wynikająca z zatrudnienia – odpowiednie wynagrodzenie za wykonaną pracę.

 

Jestem zainteresowany

Wystrój biura

Nasze projekty aranżacji przestrzeni biurowych mogą zostać dostosowane nawet do najmniejszych powierzchni. Czuwa nad tym grono projektantów, którzy w kreatywny sposób wykorzystują funkcjonalność i elastyczność systemów Modular Experience.

Blog

Otworzyliśmy pierwszą kawiarnię Cafe Zinia / Coffee Concept Store

4 lipca Amerykanie świętowali kolejną rocznicę odzyskania niepodległości - my świętowaliśmy otwarcie pierwszej kawiarni Cafe Zinia / Coffee Concept Store.  Nadszedł bardzo istotny moment w naszej działalności - od ponad dwóch lat oferując wyśmienitą rzemieślniczo paloną kawę dla klientów biznesowych oraz klientów indywidualnych w naszym sklepie internetowym cafezinia.com otwarta została...

Czytaj więcej

Wyjątkowy wieczór Luxury Carnival

Piątkowy i sobotni wieczór 10-11 maja goście spędzili niezapomniane chwile w towarzystwie najlepszych marek premium. O energię gości tego wspaniałego wydarzenia dbał zespół Cafe Zinia! ;) Zobaczcie podsumowanie wydarzenia!

Czytaj więcej

Uruchomiliśmy sklep internetowy Cafe Zinia!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że nasza autorska rzemieślniczo palona Cafe Zinia jest już dostępna do kupienia w sklepie internetowym Cafe Zinia! Po blisko dwóch latach obecności na rynku nadszedł czas na udostępnienie naszej oferty dla klientów indywidualnych. Każdy z Was może teraz zamówić paczkę ulubionego rodzaju Cafe Zinia, która zostanie...

Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się z naszym biurem za pomocą formularza

Jesteś zainteresowany naszą ofertą albo chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem

Quick contact
Szybki kontakt!
+
Wyślij!