Kawa Zinia

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę kawa odgrywa w codziennym życiu pracowników. Z jednej strony ma dodawać energii, a z drugiej być po prostu smacznym, aromatycznym napojem.

Kawa dla firm

Jakość to najważniejsze kryterium podczas wyboru konkretnej kawy przez pracowników. Dlatego
wszystkie kawy do biura, które dostarczamy razem z naszymi kawiarenkami, charakteryzuje
najwyższa jakość. Proponujemy kawy do firm, wyprodukowane przez znanych producentów, którzy
cieszą się doskonałą opinią i powszechną rozpoznawalnością wśród kawoszy na całym świecie.

Autorska kawa dla firm

Ze względu na nasze przekonanie, że kawy do biura powinny być wyjątkowe, postanowiliśmy stworzyć oryginalną markę kawy dla klientów Modular Experience. Café Zinia to kawa dostępna w czterech mieszankach o odmiennych walorach smakowych i aromatycznych. Jest to kawa dla firm, która powstaje dzięki pasji, doświadczeniu i wiedzy wybitnych ekspertów z lokalnych, rzemieślniczych palarni. Wszystko po to, aby dostarczyć naszym klientom wysokiej jakości kawy na każdą porę dnia.

Kawa do biura ELEGANT WELCOME

Elegant Welcome to szlachetne połączenie ziaren z Rwandy oraz Brazylii. Dominująca nuta orzechów i czekolady dostojnie tańczy z cytrusowym posmakiem. Zmysłowa gama starannie palonych aromatów idealnie podkreśli doniosłą atmosferę eleganckiego spotkania.

Skład: 100% Arabika (Rwanda, Brazylia)
Stopień palenia: dark roast
Palarnia: Polska

 

Jestem zainteresowany

 

Kawa do biura FRESH MORNING

Kawa zdecydowana i intensywna. Fresh Morning to zapowiedź nowego dnia zawarta w wyjątkowej mieszance ziaren kawy typu robusta. Głęboki, wyrazisty aromat dodaje energii i budzi do życia.
Każdy łyk odświeża umysł, pozwala przygotować się na dzień pełen wyzwań.

Skład:
100% Robusta, Brazylia Santos, India cherry
Stopień palenia: średni
Palarnia: Polska

 

Jestem zainteresowany

 

Kawa do biura DEEP ENERGY

Deep Energy to wyjątkowa mieszanka najlepszej indyjskiej robusty z brazylijską arabiką. Głęboki smak kakao i przypraw korzennych idealnie współgra z łagodnymi, czekoladowo-orzechowymi nutami. Blend charakteryzuje się mocnym aromatem oraz intensywną energią zawartą w kofeinie.
To idealna kawa do picia w ciągu dnia, która doda sił do zmagania się z codziennymi wyzwaniami.

Skład:
30% Arabica Brazylia Mogiana Cerrado, 70% Robusta India Cherry
Stopień palenia: średni
Palarnia: Polska

 

Jestem zainteresowany

 

Kawa do biura DOUBLE TASTE

Harmonijne połączenie dwóch gatunków ziaren – arabiki oraz robusty. Double Taste charakteryzuje owocowa słodycz, wyraźnie wyczuwalne nuty czekolady, a także głęboki orzechowy aromat. To zdecydowana w smaku mieszanka, a tkwiąca w niej idealnie zbalansowana moc stanowi skuteczny
sposób na szybki przypływ energii.

Skład:
50% Arabica Brazylia Cerrado, 50% Robusta India Cherry
Stopień palenia: dark roast
Palarnia: Polska

 

Jestem zainteresowany

 

AKCESORIA

Kawa dla biur to nie tylko napój, ale również pewien szczególny nastrój. Café Zinia tworzy w firmie wyjątkową atmosferę. Nie tylko dzięki wyjątkowości smaku i lokalności, ale także dzięki swojemu designowi i gadżetom, które dodajemy do każdej paczki z kawą.
Magnesy, kredowe pisaki, kolorowe wlepki sprawiają, że kawiarenki stają się jeszcze bardziej spersonalizowane. Naszym klientom oferujemy także filiżanki, kubki i papierowe kubeczki Café Zinia, które idealnie wkomponują się w kawowe przestrzenie, będą eleganckim akcentem na ważnych spotkaniach, a codzienna kawa nabierze jeszcze lepszego smaku.

Modular Experience jest częścią grupy Module Plan,
która jednoczy marki posiadające wspólne idee. Od 15 lat
oferują one swoim klientom produkty i usługi najwyższej
jakości, wyznaczając trendy dla wielu branż, między innymi
wystawienniczej, medialnej czy jachtowej.

Wystrój biura

Nasze projekty aranżacji przestrzeni biurowych mogą zostać dostosowane nawet do najmniejszych powierzchni. Czuwa nad tym grono projektantów, którzy w kreatywny sposób wykorzystują funkcjonalność i elastyczność systemów Modular Experience.

Blog

Dobre samopoczucie

Dobre samopoczucie i aromatyczna kawa - jak zadbać o najważniejszego "klienta" w firmie? Zadowolenie klienta to cel, który powinien łączyć wszystkich działających na rynku przedsiębiorców. Jego osiągnięcie może okazać się jednak problematyczne, jeżeli pominięta zostanie kwestia niezwykle istotna – pierwszymi „klientami” każdej firmy są jej pracownicy, a co za tym...

Czytaj więcej

Eventy są szansą na zaistnienie – wyróżnij się!

Udział w targach to nie tylko okazja do pozyskania kontaktów biznesowych, ale również sposób na przedstawienie swojej firmy w nieszablonowy i atrakcyjny sposób. Podczas aranżowania przestrzeni na wydarzeniu promocyjnym warto pamiętać, że estetycznie zaprezentowana identyfikacja wizualna marki to nie wszytko. Uczestników targów należy zaangażować! Smutna prawda o standardowych rozwiązaniach wystawienniczych jest...

Czytaj więcej

Nowoczesne biura

Z ogromną radością otaczamy się szeroko rozumianym pięknem, wytrwale dążymy do harmonii i poczucia komfortu. Wnętrza, w których żyjemy i pracujemy, stają się coraz bardziej przyjazne i inspirujące. Idea hygge może jednak wychodzić daleko poza zacisze domowego ogniska, a slow-life i work-life balance z powodzeniem mogą być używane jako narzędzia...

Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się z naszym biurem za pomocą formularza

Jesteś zainteresowany naszą ofertą albo chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem

Quick contact
Szybki kontakt!
+
Wyślij!