Franczyza

Spełnij swoje marzenia, otwórz własną kawiarnię!
Myślisz o rozpoczęciu biznesu za niewielkie pieniądze?
Otwórz kawiarnię – wyspę w centrum handlowym.

Chętnie podzielimy się z Tobą naszą pasją do kawy. Zainspirujemy Cię szlachetnymi blendami ziaren.
Stworzymy dla Ciebie przyjazne miejsce relaksu z autorską, rzemieślniczą kawą – Cafe Zinia. Nowatorski projekt kawiarni, nie pozwoli przejść obok niej obojętnie.
Modular Experience oferuje swoim Franczyzobiorcom pełne wsparcie w prowadzeniu biznesu, które ułatwi start i zapewni stały przychód. Zapewniamy:

  • sprawdzony know-how
  • wsparcie marketingowe
  • szkolenia
  • przygotowanie projektu i aranżację wnętrza lokalu
  • wyposażenie lokalu w potrzebny sprzęt i produkty

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły współpracy!

Jestem zainteresowany

Wystrój biura

Nasze projekty aranżacji przestrzeni biurowych mogą zostać dostosowane nawet do najmniejszych powierzchni. Czuwa nad tym grono projektantów, którzy w kreatywny sposób wykorzystują funkcjonalność i elastyczność systemów Modular Experience.

Blog

Wyjątkowy wieczór Luxury Carnival

Piątkowy i sobotni wieczór 10-11 maja goście spędzili niezapomniane chwile w towarzystwie najlepszych marek premium. O energię gości tego wspaniałego wydarzenia dbał zespół Cafe Zinia! ;) Zobaczcie podsumowanie wydarzenia!

Czytaj więcej

Uruchomiliśmy sklep internetowy Cafe Zinia!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że nasza autorska rzemieślniczo palona Cafe Zinia jest już dostępna do kupienia w sklepie internetowym Cafe Zinia! Po blisko dwóch latach obecności na rynku nadszedł czas na udostępnienie naszej oferty dla klientów indywidualnych. Każdy z Was może teraz zamówić paczkę ulubionego rodzaju Cafe Zinia, która zostanie...

Czytaj więcej

Cafe Zinia partnerem wystawy „Corsydiany – 3000 lat gwarancji / Tyszkiewicz / Urbanowicz” w Galerii Wnętrza

W piątkowy wieczór w Galerii Wnętrza na Bielanach Wrocławskich odbyła się wystawa poświęcona twórczości wrocławskich artystów "Corsydiany - 3000 lat gwarancji / Tyszkiewicz / Urbanowicz" podczas której mieliśmy okazję wraz z zaproszonymi gośćmi obejrzeć unikatowe formy grafiki wielkoformatowej, odlewanej w szkle i zapiekanej wulkanicznym obsydianem z Wezuwiusza. Gościem specjalnym była...

Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się z naszym biurem za pomocą formularza

Jesteś zainteresowany naszą ofertą albo chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem

Quick contact
Szybki kontakt!
+
Wyślij!