Aranżacje biur

Zaprojektowanie odpowiedniej aranżacji biurowej może znacznie poprawić samopoczucie oraz wydajność pracowników. Badania przeprowadzone przez Instytut Gallupa wykazały, że 88% ankietowanych uznało, że czynnikiem, który wpływa na pozytywne postrzeganie firmy jako pracodawcy, jest właściwa aranżacja przestrzeni biurowej.

Pracownicy oczekują, że wystrój biura będzie charakteryzował się wielofunkcyjnością – pozwoli na wykonanie powierzonych zadań, a jednocześnie sprawi, że aranżacja przestrzeni biurowej będzie komfortowa, inspirująca i ułatwiająca komunikację pomiędzy pracownikami.

W Modular Experience tworzymy komfortowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb firmy przestrzenie, w których pracownik może się zrelaksować, omówić bieżące działania podczas spotkania one-to-one lub po prostu złapać oddech przed czekającymi go zadaniami. Każdy z naszych projektów aranżacji biurowych zaprasza do wspólnego spędzania czasu.

W Modular Experience projektujemy wystrój biura, który sprzyja powstawaniu dobrych pomysłów. Każda z naszych aranżacji to przestrzeń kreatywna, podnosząca komfort pracy oraz motywująca pracowników do działania. Aranżacje przestrzeni biurowych.

Aranżacje przestrzeni biurowych

Nasze projekty aranżacji przestrzeni biurowych mogą zostać dostosowane nawet do najmniejszych powierzchni. Czuwa nad tym grono projektantów, którzy w kreatywny sposób wykorzystują funkcjonalność i elastyczność systemów Modular Experience.

Aranżacja Strefy Relaksu

Równie ważne są specjalnie wydzielone strefy relaksu, które pozwalają na spontaniczną i nieformalną wymianę wiedzy pomiędzy pracownikami, a tym samym wpływają na lepsze zrozumienie procesów zachodzących w firmie oraz skuteczną realizację zadań.

 

Więcej szczegółów Zapytaj o produkt

 

Aranżacja Kąciki Kawowe

Pojedyncza kawiarenka na kółkach. To coś znacznie więcej niż tylko mobilna szafka na ekspres. Jego projekt zakłada miejsce na zapasowe paczki z kawą, kosz na śmieci, miejsce na zlewki kawy oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

 

Więcej szczegółów Zapytaj o produkt

 

Aranżacja Przestrzeń Wspólna

Wystrój biura nawiązujący do kreatywnej atmosfery wspomnianych kawiarni pozwala na realizowanie jednej z podstawowych idei, którymi się kierujemy – sharing knowledge. Aranżacje przestrzeni biurowych Modular Experience pozwalają na sprawną komunikację oraz umożliwiają nieustanną wymianę informacji.

 

Więcej szczegółów Zapytaj o produkt

Wystrój biura

Nasze projekty aranżacji przestrzeni biurowych mogą zostać dostosowane nawet do najmniejszych powierzchni. Czuwa nad tym grono projektantów, którzy w kreatywny sposób wykorzystują funkcjonalność i elastyczność systemów Modular Experience.

Blog

Dobre samopoczucie

Dobre samopoczucie i aromatyczna kawa - jak zadbać o najważniejszego "klienta" w firmie? Zadowolenie klienta to cel, który powinien łączyć wszystkich działających na rynku przedsiębiorców. Jego osiągnięcie może okazać się jednak problematyczne, jeżeli pominięta zostanie kwestia niezwykle istotna – pierwszymi „klientami” każdej firmy są jej pracownicy, a co za tym...

Czytaj więcej

Eventy są szansą na zaistnienie – wyróżnij się!

Udział w targach to nie tylko okazja do pozyskania kontaktów biznesowych, ale również sposób na przedstawienie swojej firmy w nieszablonowy i atrakcyjny sposób. Podczas aranżowania przestrzeni na wydarzeniu promocyjnym warto pamiętać, że estetycznie zaprezentowana identyfikacja wizualna marki to nie wszytko. Uczestników targów należy zaangażować! Smutna prawda o standardowych rozwiązaniach wystawienniczych jest...

Czytaj więcej

Nowoczesne biura

Z ogromną radością otaczamy się szeroko rozumianym pięknem, wytrwale dążymy do harmonii i poczucia komfortu. Wnętrza, w których żyjemy i pracujemy, stają się coraz bardziej przyjazne i inspirujące. Idea hygge może jednak wychodzić daleko poza zacisze domowego ogniska, a slow-life i work-life balance z powodzeniem mogą być używane jako narzędzia...

Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się z naszym biurem za pomocą formularza

Jesteś zainteresowany naszą ofertą albo chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem

Quick contact
Szybki kontakt!
+
Wyślij!