Aranżacje biur

Zaprojektowanie odpowiedniej aranżacji biurowej może znacznie poprawić samopoczucie oraz wydajność pracowników. Badania przeprowadzone przez Instytut Gallupa wykazały, że 88% ankietowanych uznało, że czynnikiem, który wpływa na pozytywne postrzeganie firmy jako pracodawcy, jest właściwa aranżacja przestrzeni biurowej.

Pracownicy oczekują, że wystrój biura będzie charakteryzował się wielofunkcyjnością – pozwoli na wykonanie powierzonych zadań, a jednocześnie sprawi, że aranżacja przestrzeni biurowej będzie komfortowa, inspirująca i ułatwiająca komunikację pomiędzy pracownikami.

W Modular Experience tworzymy komfortowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb firmy przestrzenie, w których pracownik może się zrelaksować, omówić bieżące działania podczas spotkania one-to-one lub po prostu złapać oddech przed czekającymi go zadaniami. Każdy z naszych projektów aranżacji biurowych zaprasza do wspólnego spędzania czasu.

W Modular Experience projektujemy wystrój biura, który sprzyja powstawaniu dobrych pomysłów. Każda z naszych aranżacji to przestrzeń kreatywna, podnosząca komfort pracy oraz motywująca pracowników do działania. Aranżacje przestrzeni biurowych.

Aranżacje przestrzeni biurowych

Nasze projekty aranżacji przestrzeni biurowych mogą zostać dostosowane nawet do najmniejszych powierzchni. Czuwa nad tym grono projektantów, którzy w kreatywny sposób wykorzystują funkcjonalność i elastyczność systemów Modular Experience.

Aranżacja Strefy Relaksu

Równie ważne są specjalnie wydzielone strefy relaksu, które pozwalają na spontaniczną i nieformalną wymianę wiedzy pomiędzy pracownikami, a tym samym wpływają na lepsze zrozumienie procesów zachodzących w firmie oraz skuteczną realizację zadań.

 

Więcej szczegółów Zapytaj o produkt

 

Aranżacja Kąciki Kawowe

Pojedyncza kawiarenka na kółkach. To coś znacznie więcej niż tylko mobilna szafka na ekspres. Jego projekt zakłada miejsce na zapasowe paczki z kawą, kosz na śmieci, miejsce na zlewki kawy oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

 

Więcej szczegółów Zapytaj o produkt

 

Aranżacja Przestrzeń Wspólna

Wystrój biura nawiązujący do kreatywnej atmosfery wspomnianych kawiarni pozwala na realizowanie jednej z podstawowych idei, którymi się kierujemy – sharing knowledge. Aranżacje przestrzeni biurowych Modular Experience pozwalają na sprawną komunikację oraz umożliwiają nieustanną wymianę informacji.

 

Więcej szczegółów Zapytaj o produkt

Wystrój biura

Nasze projekty aranżacji przestrzeni biurowych mogą zostać dostosowane nawet do najmniejszych powierzchni. Czuwa nad tym grono projektantów, którzy w kreatywny sposób wykorzystują funkcjonalność i elastyczność systemów Modular Experience.

Blog

Otworzyliśmy pierwszą kawiarnię Cafe Zinia / Coffee Concept Store

4 lipca Amerykanie świętowali kolejną rocznicę odzyskania niepodległości - my świętowaliśmy otwarcie pierwszej kawiarni Cafe Zinia / Coffee Concept Store.  Nadszedł bardzo istotny moment w naszej działalności - od ponad dwóch lat oferując wyśmienitą rzemieślniczo paloną kawę dla klientów biznesowych oraz klientów indywidualnych w naszym sklepie internetowym cafezinia.com otwarta została...

Czytaj więcej

Wyjątkowy wieczór Luxury Carnival

Piątkowy i sobotni wieczór 10-11 maja goście spędzili niezapomniane chwile w towarzystwie najlepszych marek premium. O energię gości tego wspaniałego wydarzenia dbał zespół Cafe Zinia! ;) Zobaczcie podsumowanie wydarzenia!

Czytaj więcej

Uruchomiliśmy sklep internetowy Cafe Zinia!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że nasza autorska rzemieślniczo palona Cafe Zinia jest już dostępna do kupienia w sklepie internetowym Cafe Zinia! Po blisko dwóch latach obecności na rynku nadszedł czas na udostępnienie naszej oferty dla klientów indywidualnych. Każdy z Was może teraz zamówić paczkę ulubionego rodzaju Cafe Zinia, która zostanie...

Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się z naszym biurem za pomocą formularza

Jesteś zainteresowany naszą ofertą albo chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem

Quick contact
Szybki kontakt!
+
Wyślij!