Aranżacje biur

Zaprojektowanie odpowiedniej aranżacji biurowej może znacznie poprawić samopoczucie oraz wydajność pracowników. Badania przeprowadzone przez Instytut Gallupa wykazały, że 88% ankietowanych uznało, że czynnikiem, który wpływa na pozytywne postrzeganie firmy jako pracodawcy, jest właściwa aranżacja przestrzeni biurowej.

Pracownicy oczekują, że wystrój biura będzie charakteryzował się wielofunkcyjnością – pozwoli na wykonanie powierzonych zadań, a jednocześnie sprawi, że aranżacja przestrzeni biurowej będzie komfortowa, inspirująca i ułatwiająca komunikację pomiędzy pracownikami.

W Modular Experience tworzymy komfortowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb firmy przestrzenie, w których pracownik może się zrelaksować, omówić bieżące działania podczas spotkania one-to-one lub po prostu złapać oddech przed czekającymi go zadaniami. Każdy z naszych projektów aranżacji biurowych zaprasza do wspólnego spędzania czasu.

W Modular Experience projektujemy wystrój biura, który sprzyja powstawaniu dobrych pomysłów. Każda z naszych aranżacji to przestrzeń kreatywna, podnosząca komfort pracy oraz motywująca pracowników do działania. Aranżacje przestrzeni biurowych.

Aranżacje przestrzeni biurowych

Nasze projekty aranżacji przestrzeni biurowych mogą zostać dostosowane nawet do najmniejszych powierzchni. Czuwa nad tym grono projektantów, którzy w kreatywny sposób wykorzystują funkcjonalność i elastyczność systemów Modular Experience.

Aranżacja Strefy Relaksu

Równie ważne są specjalnie wydzielone strefy relaksu, które pozwalają na spontaniczną i nieformalną wymianę wiedzy pomiędzy pracownikami, a tym samym wpływają na lepsze zrozumienie procesów zachodzących w firmie oraz skuteczną realizację zadań.

 

Więcej szczegółów Zapytaj o produkt

 

Aranżacja Kąciki Kawowe

Pojedyncza kawiarenka na kółkach. To coś znacznie więcej niż tylko mobilna szafka na ekspres. Jego projekt zakłada miejsce na zapasowe paczki z kawą, kosz na śmieci, miejsce na zlewki kawy oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

 

Więcej szczegółów Zapytaj o produkt

 

Aranżacja Przestrzeń Wspólna

Wystrój biura nawiązujący do kreatywnej atmosfery wspomnianych kawiarni pozwala na realizowanie jednej z podstawowych idei, którymi się kierujemy – sharing knowledge. Aranżacje przestrzeni biurowych Modular Experience pozwalają na sprawną komunikację oraz umożliwiają nieustanną wymianę informacji.

 

Więcej szczegółów Zapytaj o produkt

Wystrój biura

Nasze projekty aranżacji przestrzeni biurowych mogą zostać dostosowane nawet do najmniejszych powierzchni. Czuwa nad tym grono projektantów, którzy w kreatywny sposób wykorzystują funkcjonalność i elastyczność systemów Modular Experience.

Blog

Reklama Luxury Carnival za kulisami

Widzieliście spot reklamowy festiwalu luksusowych marek Luxury Carnival, którego jesteśmy Partnerem? Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądał plan zdjęciowy i kręcenie reklamy poniżej znajdziecie kilka zdjęć zza kulis! Energii aktorowi i ekipie filmowej na planie zdjęciowym dostarczała oczywiście Cafe Zinia! ;) [foogallery id="994"] Odwiedź stonę Luxury Carnival!

Czytaj więcej

Delikatny smak Cafe Zinia w towarzystwie luksusowych marek

Cafe Zinia partnerem Luxury Carnival - wyjątkowego festiwalu luksusowych marek! Jako autorzy naszej kawy Cafe Zinia jesteśmy świadomi, że jest to produkt premium. Dokładamy największych starań, aby napar przygotowany ze starannie wybranych ziaren kawy spełnił najwyższe oczekiwania Waszych podniebień. Dlatego jesteśmy zaszczyceni mogąc ogłosić, że staliśmy się partnerem prestiżowego festiwalu...

Czytaj więcej

Cafe Zinia partnerem Sopot Match Race

Cafe Zinia na prestiżowych mistrzostwach żeglarskich Sopot Match Race To dla nas niezwykłe wyróżnienie i przyjemność, że to właśnie nasza kawa mogła dodawać energii zawodnikom tego najbardziej prestiżowego wydarzenia żeglarskiego w Polsce. Sopot Match Race to subtelne połączenie tradycyjnego żeglarstwa z nowoczesnym yachtingiem. W trakcie dnia zawodnicy ścigają się w...

Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się z naszym biurem za pomocą formularza

Jesteś zainteresowany naszą ofertą albo chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem

Quick contact
Szybki kontakt!
+
Wyślij!