O nas

Zajmujemy się projektowaniem powierzchni biurowych oraz mobilnych stref relaksu, stanowiących odpowiedź na oczekiwania i potrzeby współczesnych pracowników.

Przyświeca nam motto: feeling better, working better! W Modular Experience wierzymy, że aby poprawić poziom zadowolenia pracowników z miejsca pracy, należy zadbać o dwa obszary ich służbowego życia: o odpowiednią aranżację przestrzeni biurowej oraz o wydzielenie strefy odpoczynku, będącej miejscem mniej formalnych rozmów i interakcji pomiędzy pracownikami.

W codziennej pracy kierujemy się ideami: wellbeing, sharing knowledge oraz hygge. Dlatego też postanowiliśmy połączyć projektowanie przyjaznych aranżacji wnętrz z dostarczaniem do firm naszej autorskiej, rzemieślniczej kawy – Café Zinia.

Nie bez powodu kawa odgrywa ważną rolę w codziennym życiu pracowników – rano pomaga im się obudzić, a w ciągu dnia podtrzymuje ich kreatywność na odpowiednim poziomie. Badania pokazują również, że jakość staje się najważniejszym kryterium podczas sięgania po napoje kofeinowe. Był to powód, dla którego zdecydowaliśmy się stworzyć własną, oryginalną markę kawy dla biur – Cafe Zinia.

Do jej wyprodukowania wykorzystujemy wiedzę, doświadczenie i pasję ekspertów z lokalnych, rzemieślniczych palarni, ponieważ wierzymy, że kawa dla firm powinna być wyjątkowa. Dlaczego to takie ważne? Przeciętny pracownik wypija jednego dnia średnio 2,96 filiżanki kawy. To niemal trzy szanse na wywołanie uśmiechu na jego twarzy – jesteśmy przekonani, że warto wykorzystać każdą z nich!

Epoka, w której za wystarczające uznawano wydzielenie do pracy stanowiska z komputerem, już dawno minęła. Nasze kawiarenki w połączeniu z aranżacjami przestrzeni biurowych i aromatyczną kawą dla firm to skuteczny sposób na sprostanie jednemu z największych wyzwań na rynku pracy – zbudowaniu i podtrzymaniu swojej atrakcyjności jako pracodawcy.

Modular Experience jest częścią grupy Module Plan, która jednoczy marki posiadające wspólne idee. Od 15 lat oferują one swoim klientom produkty i usługi najwyższej jakości, wyznaczając trendy dla wielu branż, między innymi: wystawienniczej, medialnej oraz jachtowej.

dorosłych ludzi pije kawę
min. 3 filiżanki dziennie
pije kawę każdego dnia

Wystrój biura

Nasze projekty aranżacji przestrzeni biurowych mogą zostać dostosowane nawet do najmniejszych powierzchni. Czuwa nad tym grono projektantów, którzy w kreatywny sposób wykorzystują funkcjonalność i elastyczność systemów Modular Experience.

Blog

Dobre samopoczucie

Dobre samopoczucie i aromatyczna kawa - jak zadbać o najważniejszego "klienta" w firmie? Zadowolenie klienta to cel, który powinien łączyć wszystkich działających na rynku przedsiębiorców. Jego osiągnięcie może okazać się jednak problematyczne, jeżeli pominięta zostanie kwestia niezwykle istotna – pierwszymi „klientami” każdej firmy są jej pracownicy, a co za tym...

Czytaj więcej

Eventy są szansą na zaistnienie – wyróżnij się!

Udział w targach to nie tylko okazja do pozyskania kontaktów biznesowych, ale również sposób na przedstawienie swojej firmy w nieszablonowy i atrakcyjny sposób. Podczas aranżowania przestrzeni na wydarzeniu promocyjnym warto pamiętać, że estetycznie zaprezentowana identyfikacja wizualna marki to nie wszytko. Uczestników targów należy zaangażować! Smutna prawda o standardowych rozwiązaniach wystawienniczych jest...

Czytaj więcej

Nowoczesne biura

Z ogromną radością otaczamy się szeroko rozumianym pięknem, wytrwale dążymy do harmonii i poczucia komfortu. Wnętrza, w których żyjemy i pracujemy, stają się coraz bardziej przyjazne i inspirujące. Idea hygge może jednak wychodzić daleko poza zacisze domowego ogniska, a slow-life i work-life balance z powodzeniem mogą być używane jako narzędzia...

Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się z naszym biurem za pomocą formularza

Jesteś zainteresowany naszą ofertą albo chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem

Quick contact
Szybki kontakt!
+
Wyślij!