O nas

Zajmujemy się projektowaniem powierzchni biurowych oraz mobilnych stref relaksu, stanowiących odpowiedź na oczekiwania i potrzeby współczesnych pracowników.

Przyświeca nam motto: feeling better, working better! W Modular Experience wierzymy, że aby poprawić poziom zadowolenia pracowników z miejsca pracy, należy zadbać o dwa obszary ich służbowego życia: o odpowiednią aranżację przestrzeni biurowej oraz o wydzielenie strefy odpoczynku, będącej miejscem mniej formalnych rozmów i interakcji pomiędzy pracownikami.

W codziennej pracy kierujemy się ideami: wellbeing, sharing knowledge oraz hygge. Dlatego też postanowiliśmy połączyć projektowanie przyjaznych aranżacji wnętrz z dostarczaniem do firm naszej autorskiej, rzemieślniczej kawy – Café Zinia.

Nie bez powodu kawa odgrywa ważną rolę w codziennym życiu pracowników – rano pomaga im się obudzić, a w ciągu dnia podtrzymuje ich kreatywność na odpowiednim poziomie. Badania pokazują również, że jakość staje się najważniejszym kryterium podczas sięgania po napoje kofeinowe. Był to powód, dla którego zdecydowaliśmy się stworzyć własną, oryginalną markę kawy dla biur – Cafe Zinia.

Do jej wyprodukowania wykorzystujemy wiedzę, doświadczenie i pasję ekspertów z lokalnych, rzemieślniczych palarni, ponieważ wierzymy, że kawa dla firm powinna być wyjątkowa. Dlaczego to takie ważne? Przeciętny pracownik wypija jednego dnia średnio 2,96 filiżanki kawy. To niemal trzy szanse na wywołanie uśmiechu na jego twarzy – jesteśmy przekonani, że warto wykorzystać każdą z nich!

Epoka, w której za wystarczające uznawano wydzielenie do pracy stanowiska z komputerem, już dawno minęła. Nasze kawiarenki w połączeniu z aranżacjami przestrzeni biurowych i aromatyczną kawą dla firm to skuteczny sposób na sprostanie jednemu z największych wyzwań na rynku pracy – zbudowaniu i podtrzymaniu swojej atrakcyjności jako pracodawcy.

Modular Experience jest częścią grupy Module Plan, która jednoczy marki posiadające wspólne idee. Od 15 lat oferują one swoim klientom produkty i usługi najwyższej jakości, wyznaczając trendy dla wielu branż, między innymi: wystawienniczej, medialnej oraz jachtowej.

Wystrój biura

Nasze projekty aranżacji przestrzeni biurowych mogą zostać dostosowane nawet do najmniejszych powierzchni. Czuwa nad tym grono projektantów, którzy w kreatywny sposób wykorzystują funkcjonalność i elastyczność systemów Modular Experience.

Blog

Otworzyliśmy pierwszą kawiarnię Cafe Zinia / Coffee Concept Store

4 lipca Amerykanie świętowali kolejną rocznicę odzyskania niepodległości - my świętowaliśmy otwarcie pierwszej kawiarni Cafe Zinia / Coffee Concept Store.  Nadszedł bardzo istotny moment w naszej działalności - od ponad dwóch lat oferując wyśmienitą rzemieślniczo paloną kawę dla klientów biznesowych oraz klientów indywidualnych w naszym sklepie internetowym cafezinia.com otwarta została...

Czytaj więcej

Wyjątkowy wieczór Luxury Carnival

Piątkowy i sobotni wieczór 10-11 maja goście spędzili niezapomniane chwile w towarzystwie najlepszych marek premium. O energię gości tego wspaniałego wydarzenia dbał zespół Cafe Zinia! ;) Zobaczcie podsumowanie wydarzenia!

Czytaj więcej

Uruchomiliśmy sklep internetowy Cafe Zinia!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że nasza autorska rzemieślniczo palona Cafe Zinia jest już dostępna do kupienia w sklepie internetowym Cafe Zinia! Po blisko dwóch latach obecności na rynku nadszedł czas na udostępnienie naszej oferty dla klientów indywidualnych. Każdy z Was może teraz zamówić paczkę ulubionego rodzaju Cafe Zinia, która zostanie...

Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się z naszym biurem za pomocą formularza

Jesteś zainteresowany naszą ofertą albo chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem

Quick contact
Szybki kontakt!
+
Wyślij!