Ekspresy do biura

Ekspres do kawy dla firm to urządzenie, które proponujemy firmom o nowoczesnym podejściu do biznesu. Stworzenie przyjaznych warunków pracy, komfortowych przestrzeni oraz wybór odpowiedniego ekspresu do kawy do biura jest inwestycją, która się opłaca.

Jura

Nivona

Saeco

 

Aromatyczną kawę łączymy z najwyżej jakości ekspresami do biura. Wszystkie oferowane przez nas ekspresy zostały wykonane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii

Nasze ekspresy do kawy dla firm są funkcjonalne, a ich design przyciąga uwagę i nadaje wnętrzom nowoczesnego charakteru.

Aranżacje Modular Experience sprawiają, że w biurach zaczyna panować „kreatywna” atmosfera modnych i chętnie uczęszczanych kawiarni. Ekspresy do kawy dla firm, które proponujemy realizują tę atmosferę przez szeroki wybór napojów, które można dzięki nim przygotować. Każdy pracownik może stworzyć napój, który odpowiada jego preferencjom, zamiłowaniu oraz potrzebom.

Ekspresy do biura pozwalają wypróbować takie rodzaje jak:

Espresso – mocna, wyrazista kawa, o pojemności 25-30 ml i temperaturze w przedziale 88-92°C, która działa niezwykle pobudzająco.

Cappuccino – bazuje na espresso, które łączone jest z ok. 100 ml spienionego mleka, którego objętość podczas spieniania zwiększa się do 125 ml, w efekcie czego sam napój osiąga objętość 150 ml. To idealny wybór do śniadania.

Latte – kolejna propozycja śniadaniowa, bardziej mleczna od cappuccino.

Biała/Flat white – to mocniejszy napój, wykonywany z podwójnego espresso z dodatkiem mleka, które nie jest spienione.

Americano – espresso z dodatkiem gorącej wody, która rozcieńcza napój, w wyniku czego nie jest ono tak mocne i wyraziste.

Macchiato – nazwa oznacza dosłownie „splamiony”, jest to espresso z niewielką ilością mleka.

Latte macchiato – przeciwieństwo macchiato, dosłownie oznacza „splamione mleko” – jest to więc gorące spienione mleko z niewielką ilością kawy.

Wariacji na temat kawy jest znacznie więcej, jednak wymienione wyżej są najbardziej popularne.

Wystrój biura

Nasze projekty aranżacji przestrzeni biurowych mogą zostać dostosowane nawet do najmniejszych powierzchni. Czuwa nad tym grono projektantów, którzy w kreatywny sposób wykorzystują funkcjonalność i elastyczność systemów Modular Experience.

Blog

Otworzyliśmy pierwszą kawiarnię Cafe Zinia / Coffee Concept Store

4 lipca Amerykanie świętowali kolejną rocznicę odzyskania niepodległości - my świętowaliśmy otwarcie pierwszej kawiarni Cafe Zinia / Coffee Concept Store.  Nadszedł bardzo istotny moment w naszej działalności - od ponad dwóch lat oferując wyśmienitą rzemieślniczo paloną kawę dla klientów biznesowych oraz klientów indywidualnych w naszym sklepie internetowym cafezinia.com otwarta została...

Czytaj więcej

Wyjątkowy wieczór Luxury Carnival

Piątkowy i sobotni wieczór 10-11 maja goście spędzili niezapomniane chwile w towarzystwie najlepszych marek premium. O energię gości tego wspaniałego wydarzenia dbał zespół Cafe Zinia! ;) Zobaczcie podsumowanie wydarzenia!

Czytaj więcej

Uruchomiliśmy sklep internetowy Cafe Zinia!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że nasza autorska rzemieślniczo palona Cafe Zinia jest już dostępna do kupienia w sklepie internetowym Cafe Zinia! Po blisko dwóch latach obecności na rynku nadszedł czas na udostępnienie naszej oferty dla klientów indywidualnych. Każdy z Was może teraz zamówić paczkę ulubionego rodzaju Cafe Zinia, która zostanie...

Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się z naszym biurem za pomocą formularza

Jesteś zainteresowany naszą ofertą albo chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem

Quick contact
Szybki kontakt!
+
Wyślij!