Ekspresy do biura

Ekspres do kawy dla firm to urządzenie, które proponujemy firmom o nowoczesnym podejściu do biznesu. Stworzenie przyjaznych warunków pracy, komfortowych przestrzeni oraz wybór odpowiedniego ekspresu do kawy do biura jest inwestycją, która się opłaca.

Jura

Nivona

Saeco

 

Aromatyczną kawę łączymy z najwyżej jakości ekspresami do biura. Wszystkie oferowane przez nas ekspresy zostały wykonane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii

Nasze ekspresy do kawy dla firm są funkcjonalne, a ich design przyciąga uwagę i nadaje wnętrzom nowoczesnego charakteru.

Aranżacje Modular Experience sprawiają, że w biurach zaczyna panować „kreatywna” atmosfera modnych i chętnie uczęszczanych kawiarni. Ekspresy do kawy dla firm, które proponujemy realizują tę atmosferę przez szeroki wybór napojów, które można dzięki nim przygotować. Każdy pracownik może stworzyć napój, który odpowiada jego preferencjom, zamiłowaniu oraz potrzebom.

Ekspresy do biura pozwalają wypróbować takie rodzaje jak:

Espresso – mocna, wyrazista kawa, o pojemności 25-30 ml i temperaturze w przedziale 88-92°C, która działa niezwykle pobudzająco.

Cappuccino – bazuje na espresso, które łączone jest z ok. 100 ml spienionego mleka, którego objętość podczas spieniania zwiększa się do 125 ml, w efekcie czego sam napój osiąga objętość 150 ml. To idealny wybór do śniadania.

Latte – kolejna propozycja śniadaniowa, bardziej mleczna od cappuccino.

Biała/Flat white – to mocniejszy napój, wykonywany z podwójnego espresso z dodatkiem mleka, które nie jest spienione.

Americano – espresso z dodatkiem gorącej wody, która rozcieńcza napój, w wyniku czego nie jest ono tak mocne i wyraziste.

Macchiato – nazwa oznacza dosłownie „splamiony”, jest to espresso z niewielką ilością mleka.

Latte macchiato – przeciwieństwo macchiato, dosłownie oznacza „splamione mleko” – jest to więc gorące spienione mleko z niewielką ilością kawy.

Wariacji na temat kawy jest znacznie więcej, jednak wymienione wyżej są najbardziej popularne.

Wystrój biura

Nasze projekty aranżacji przestrzeni biurowych mogą zostać dostosowane nawet do najmniejszych powierzchni. Czuwa nad tym grono projektantów, którzy w kreatywny sposób wykorzystują funkcjonalność i elastyczność systemów Modular Experience.

Blog

Reklama Luxury Carnival za kulisami

Widzieliście spot reklamowy festiwalu luksusowych marek Luxury Carnival, którego jesteśmy Partnerem? Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądał plan zdjęciowy i kręcenie reklamy poniżej znajdziecie kilka zdjęć zza kulis! Energii aktorowi i ekipie filmowej na planie zdjęciowym dostarczała oczywiście Cafe Zinia! ;) [foogallery id="994"] Odwiedź stonę Luxury Carnival!

Czytaj więcej

Delikatny smak Cafe Zinia w towarzystwie luksusowych marek

Cafe Zinia partnerem Luxury Carnival - wyjątkowego festiwalu luksusowych marek! Jako autorzy naszej kawy Cafe Zinia jesteśmy świadomi, że jest to produkt premium. Dokładamy największych starań, aby napar przygotowany ze starannie wybranych ziaren kawy spełnił najwyższe oczekiwania Waszych podniebień. Dlatego jesteśmy zaszczyceni mogąc ogłosić, że staliśmy się partnerem prestiżowego festiwalu...

Czytaj więcej

Cafe Zinia partnerem Sopot Match Race

Cafe Zinia na prestiżowych mistrzostwach żeglarskich Sopot Match Race To dla nas niezwykłe wyróżnienie i przyjemność, że to właśnie nasza kawa mogła dodawać energii zawodnikom tego najbardziej prestiżowego wydarzenia żeglarskiego w Polsce. Sopot Match Race to subtelne połączenie tradycyjnego żeglarstwa z nowoczesnym yachtingiem. W trakcie dnia zawodnicy ścigają się w...

Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się z naszym biurem za pomocą formularza

Jesteś zainteresowany naszą ofertą albo chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem

Quick contact
Szybki kontakt!
+
Wyślij!