LAVAZZA QUALITA ROSSA

Jedna z najbardziej oryginalnych i popularnych mieszanek marki Lavazza. Jej intensywny, czekoladowy zapach oraz pełny, aksamitny smak to doskonały początek dnia pełnego wrażeń.
Lavazza Qualità Rossa została stworzona z miłością – jej przyrządzanie jest rytuałem perfekcji, w którym powstaje autentycznie włoska dawka energii, satysfakcjonująca najbardziej wymagających koneserów.

Skład: 40% Arabika, 60% Robusta
Stopień palenia: średni
Palarnia: Włochy

 

Jestem zainteresowany

 

SEGAFREDO ESPRESSO CASA

Kawę Espresso Casa wyróżnia intensywny bukiet smakowy, powstały w wyniku wydłużonego procesu palenia, który likwiduje kwasowość, jednocześnie podkreślając nutę goryczki. Większa zawartość Robusty podwyższa poziom kofeiny i powoduje, że w filiżance tworzy się charakterystyczna dla włoskiego espresso kremowa pianka. Stworzona specjalnie po to, aby odtworzyć w biurze zapach i konsystencję espresso przyrządzanego w kawiarniach.

Skład: 50% Arabika, 50% Robusta
Stopień palenia: średni
Palarnia: Włochy

 

Jestem zainteresowany

 

ETNO CAFE ITALIAN ROAST

Mieszanka kaw z dwóch różnych kontynentów: Afryki i Ameryki Południowej. Połączenie dzikości orzechów wyczuwalnych w etiopskich ziarnach i gęstości czekolady drzemiącej w brazylijskim ziarnie. Ciemniejsze palenie podkreśla moc i włoski temperament naparu. Do kaw z ekspresu kolbowego, automatycznego i kawiarek.

Skład: 100% Arabika Djimmah, Kefa, Santos(Kraj: Etiopia, Brazylia)
Stopień palenia: średni
Smak/aromat: orzechy, czekolada
Palarnia: Polska

 

Jestem zainteresowany

 

PELLINI ORO GUSTO

Kawa palona w tradycyjny sposób – jest autentycznym włoskim espresso. Pellini ORO GUSTO INTENSO charakteryzuje bogaty i harmonijny smak ze stałą warstwą kremy idealnie nadaje się do typowego, włoskiego specjału – espresso. Mieszanka to 90% arabiki i 10% robusty.

Skład: 90% Arabika, 10% Robusta
Stopień palenia: średni
Palarnia: Włochy

 

Jestem zainteresowany

Wystrój biura

Nasze projekty aranżacji przestrzeni biurowych mogą zostać dostosowane nawet do najmniejszych powierzchni. Czuwa nad tym grono projektantów, którzy w kreatywny sposób wykorzystują funkcjonalność i elastyczność systemów Modular Experience.

Blog

Dobre samopoczucie

Dobre samopoczucie i aromatyczna kawa - jak zadbać o najważniejszego "klienta" w firmie? Zadowolenie klienta to cel, który powinien łączyć wszystkich działających na rynku przedsiębiorców. Jego osiągnięcie może okazać się jednak problematyczne, jeżeli pominięta zostanie kwestia niezwykle istotna – pierwszymi „klientami” każdej firmy są jej pracownicy, a co za tym...

Czytaj więcej

Eventy są szansą na zaistnienie – wyróżnij się!

Udział w targach to nie tylko okazja do pozyskania kontaktów biznesowych, ale również sposób na przedstawienie swojej firmy w nieszablonowy i atrakcyjny sposób. Podczas aranżowania przestrzeni na wydarzeniu promocyjnym warto pamiętać, że estetycznie zaprezentowana identyfikacja wizualna marki to nie wszytko. Uczestników targów należy zaangażować! Smutna prawda o standardowych rozwiązaniach wystawienniczych jest...

Czytaj więcej

Nowoczesne biura

Z ogromną radością otaczamy się szeroko rozumianym pięknem, wytrwale dążymy do harmonii i poczucia komfortu. Wnętrza, w których żyjemy i pracujemy, stają się coraz bardziej przyjazne i inspirujące. Idea hygge może jednak wychodzić daleko poza zacisze domowego ogniska, a slow-life i work-life balance z powodzeniem mogą być używane jako narzędzia...

Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się z naszym biurem za pomocą formularza

Jesteś zainteresowany naszą ofertą albo chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem

Quick contact
Szybki kontakt!
+
Wyślij!