Ekspresy do biura

Ekspres do kawy dla firm to urządzenie, które proponujemy firmom o nowoczesnym podejściu do biznesu. Stworzenie przyjaznych warunków pracy, komfortowych przestrzeni oraz wybór odpowiedniego ekspresu do kawy do biura jest inwestycją, która się opłaca.

Jura

Nivona

Saeco

 

Aromatyczną kawę łączymy z najwyżej jakości ekspresami do biura. Wszystkie oferowane przez nas ekspresy zostały wykonane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii

Nasze ekspresy do kawy dla firm są funkcjonalne, a ich design przyciąga uwagę i nadaje wnętrzom nowoczesnego charakteru.

Aranżacje Modular Experience sprawiają, że w biurach zaczyna panować „kreatywna” atmosfera modnych i chętnie uczęszczanych kawiarni. Ekspresy do kawy dla firm, które proponujemy realizują tę atmosferę przez szeroki wybór napojów, które można dzięki nim przygotować. Każdy pracownik może stworzyć napój, który odpowiada jego preferencjom, zamiłowaniu oraz potrzebom.

Ekspresy do biura pozwalają wypróbować takie rodzaje jak:

Espresso – mocna, wyrazista kawa, o pojemności 25-30 ml i temperaturze w przedziale 88-92°C, która działa niezwykle pobudzająco.

Cappuccino – bazuje na espresso, które łączone jest z ok. 100 ml spienionego mleka, którego objętość podczas spieniania zwiększa się do 125 ml, w efekcie czego sam napój osiąga objętość 150 ml. To idealny wybór do śniadania.

Latte – kolejna propozycja śniadaniowa, bardziej mleczna od cappuccino.

Biała/Flat white – to mocniejszy napój, wykonywany z podwójnego espresso z dodatkiem mleka, które nie jest spienione.

Americano – espresso z dodatkiem gorącej wody, która rozcieńcza napój, w wyniku czego nie jest ono tak mocne i wyraziste.

Macchiato – nazwa oznacza dosłownie „splamiony”, jest to espresso z niewielką ilością mleka.

Latte macchiato – przeciwieństwo macchiato, dosłownie oznacza „splamione mleko” – jest to więc gorące spienione mleko z niewielką ilością kawy.

Wariacji na temat kawy jest znacznie więcej, jednak wymienione wyżej są najbardziej popularne.

Wystrój biura

Nasze projekty aranżacji przestrzeni biurowych mogą zostać dostosowane nawet do najmniejszych powierzchni. Czuwa nad tym grono projektantów, którzy w kreatywny sposób wykorzystują funkcjonalność i elastyczność systemów Modular Experience.

Blog

Dobre samopoczucie

Dobre samopoczucie i aromatyczna kawa - jak zadbać o najważniejszego "klienta" w firmie? Zadowolenie klienta to cel, który powinien łączyć wszystkich działających na rynku przedsiębiorców. Jego osiągnięcie może okazać się jednak problematyczne, jeżeli pominięta zostanie kwestia niezwykle istotna – pierwszymi „klientami” każdej firmy są jej pracownicy, a co za tym...

Czytaj więcej

Eventy są szansą na zaistnienie – wyróżnij się!

Udział w targach to nie tylko okazja do pozyskania kontaktów biznesowych, ale również sposób na przedstawienie swojej firmy w nieszablonowy i atrakcyjny sposób. Podczas aranżowania przestrzeni na wydarzeniu promocyjnym warto pamiętać, że estetycznie zaprezentowana identyfikacja wizualna marki to nie wszytko. Uczestników targów należy zaangażować! Smutna prawda o standardowych rozwiązaniach wystawienniczych jest...

Czytaj więcej

Nowoczesne biura

Z ogromną radością otaczamy się szeroko rozumianym pięknem, wytrwale dążymy do harmonii i poczucia komfortu. Wnętrza, w których żyjemy i pracujemy, stają się coraz bardziej przyjazne i inspirujące. Idea hygge może jednak wychodzić daleko poza zacisze domowego ogniska, a slow-life i work-life balance z powodzeniem mogą być używane jako narzędzia...

Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się z naszym biurem za pomocą formularza

Jesteś zainteresowany naszą ofertą albo chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem

Quick contact
Szybki kontakt!
+
Wyślij!