• Aranżacja wnętrz biurowych

    Według przewidywanych przez projektantów trendów w niedalekiej przyszłości aranżacje biur będą łudząco przypominać przestrzenie astylowych kawiarni. Nie czekając na to, co przyniosą najbliższe lata, już dziś proponujmy rozwiązania, które łączą przestrzeń biurową ze strefą relaksu, nowoczesnym designem oraz ‒ oczywiście – z aromatem kawy.

  • Przyglądając się branży IT, która coraz bardziej docenia dbałość o dobre samopoczucie pracownika, ruszyliśmy ze wsparciem obszaru employer brandingu, czyli budowania wizerunku firmy jako atrakcyjnego pracodawcy w oczach potencjalnych pracowników. W ten sposób powstała nasza misja: feeling better, working better.

  • Ciekawych danych dostarczyły nam również badania przeprowadzone przez Instytut Gallupa. Okazuje się, że 53 procent pracowników poproszonych o opinię na temat wyglądu swojego miejsca pracy odpowiedziało, że nie jest z niego zadowolonych. Z kolei 88 procent respondentów stwierdziło, że odpowiednia aranżacja przestrzeni biurowej przekłada się na pozytywne postrzeganie firmy jako pracodawcy. Refleksja nasuwa się sama – o pracownika trzeba zadbać.

  • Do tworzenia naszych projektów mocno zainspirowały nas trzy koncepty wellbeing, hygge, sharing knowladge. Wellbeing to dbałość o dobre samopoczucie pracowników, ich kondycję fizyczną, psychiczną i społeczną. Hygge to duńska filozofia znajdowania życiowej równowagi. Opiera się na harmonii między pracą i życiem osobistym oraz docenianiu małych przyjemności. Sharing knowledge to naturalna i nieformalna wymiana wiedzy między pracownikami różnych działów. Wpływa na lepsze zrozumienie procesów w firmie, rozwój osobisty, skuteczną realizację zadań i projektów. Połączenie tych trzech idei gwarantuje zadowolenie pracownika, który stanie się najlepszym promotorem, sprzedawcą produktów i usług swojej firmy.