• MDN

  Nasza marka kawy

  Café Zinia to kawa, którą przygotowaliśmy specjalnie dla klientów Modular Experience. We współpracy ze specjalistami, miłośnikami oraz smakoszami połączyliśmy wybrane smaki oraz aromaty w cztery mieszanki o odmiennych charakterach. Wszystko po to, aby dostarczyć naszym klientom wysokiej jakości kawy na każdą porę dnia.

  „Naprawdę nie wiem skąd biorą się moje pomysły. Mam jednak pewność, że jednym z kluczowych składników jest kofeina. Wypijam kilka filiżanek kawy i zaczynają się dziać magiczne rzeczy”
  ̶ Gary Larson

 • akcesoria

  Café Zinia tworzy w firmie wyjątkową atmosferę. Nie tylko dzięki wyjątkowości smaku i lokalności, ale także dzięki swojemu designowi i gadżetom, które będziemy dodawali do każdej paczki z kawą. Magnesy, kredowe pisaki, kolorowe wlepki sprawiają, że kawiarenki stają się jeszcze bardziej spersonalizowane. Naszym klientom oferujemy także filiżanki, kubki i papierowe kubeczki Café Zinia, które idealnie wkomponują się w kawowe przestrzenie, będą eleganckim akcentem na ważnych spotkaniach, a codzienna kawa nabierze jeszcze lepszego smaku.

  akcesoria
 • Fresh Morning

  Kawa zdecydowana i intensywna. Fresh Morning to zapowiedź nowego dnia zawarta w wyjątkowej mieszance ziaren kawy typu robusta. Głęboki, wyrazisty aromat dodaje energii i budzi do życia. Każdy łyk odświeża umysł, pozwala przygotować się na dzień pełen wyzwań.

  Skład: 100% Robusta, Brazylia Santos, India cherry
  Stopień palenia: średni
  Palarnia: Polska

  Fresh Morning
 • Deep Energy

  Deep Energy to wyjątkowa mieszanka najlepszej indyjskiej robusty z brazylijską arabiką. Głęboki smak kakao i przypraw korzennych idealnie współgra z łagodnymi, czekoladowo-orzechowymi nutami. Blend charakteryzuje się mocnym aromatem oraz intensywną energią zawartą w kofeinie. To idealna kawa do picia w ciągu dnia, która doda sił do zmagania się z codziennymi wyzwaniami.

  Skład: 30% Arabica Brazylia Mogiana Cerrado, 70% Robusta India Cherry
  Stopień palenia: średni
  Palarnia: Polska

  Deep Energy
 • Elegant Welcome

  Elegant Welcome to szlachetne połączenie ziaren z Rwandy oraz Brazylii. Dominująca nuta orzechów i czekolady dostojnie tańczy z cytrusowym posmakiem. Zmysłowa gama starannie palonych aromatów idealnie podkreśli doniosłą atmosferę eleganckiego spotkania.

  Skład: 100% Arabika (Rwanda, Brazylia)
  Stopień palenia: średni
  Palarnia: Polska

  Elegant Welcome
 • Double Taste

  Harmonijne połączenie dwóch gatunków ziaren - arabiki oraz robusty. Double Taste charakteryzuje owocowa słodycz, wyraźnie wyczuwalne nuty czekolady, a także głęboki orzechowy aromat. To zdecydowana w smaku mieszanka, a tkwiąca w niej idealnie zbalansowana moc stanowi skuteczny sposób na szybki przypływ energii.

  Skład: 50% Arabica Brazylia Cerrado, 50% Robusta India Cherry
  Stopień palenia: dark roast
  Palarnia: Polska

  Double Taste